Hakkımızda - Bize Ait Kurumsal Bilgilere Buradan Ulaşabilirsiniz. | Giriftt

Giriftt – Kurumsal

Giriftt – Türkiye’nin Sosyal İçerik Plaformu !

Giriftt, 2017 yılında ” FLZ Medya ” kuruluşu tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. İnternetle birlikte gelişen yeni medya sektörünün öncüleri olmaya aday. Yenilikçi projeler, içerikler ve yeni yayın standartlarıyla okurlarına en iyi kalitede hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Kelime farsça kökenli “ girift ”  yani iç içe geçmiş, karmaşık, girişik, çapraşık anlamlarından esinlenilerek “ Giriftt ” adı ortaya çıkmıştır.  Karışık içerikler, birbirinden farklı alanların iç içe bir arada bulunduğu karmaşık bir medya yapısını temsil etmektedir.

Giriftt, ailesi olarak sosyal medyanın yani yeni medyanın ulaşabildiği her alanda bizde varız.

Halihazırda Youtube, Facebook, İnstagram, Twitter, Giriftt – Sözlük, Giriftt – TV alanında 6 ayrı hizmet vererek her alana uygun farklı güncel içerikler yayınlamaktayız. Amacımız yeni medyanın yeni televizyonu, gazetesi, dergisi vb. birçok alanını kapsayan projelerle siz takipçilerimize kaliteli hizmet sunmak.

Kullanıcılarımız yani sizler içeriklerimizi takip ederken aynı zamanda, editörlük başvurusu yaparak en beğendiğiniz içerikleri bizlerle paylaşabilir, geniş kitlelere kendi fikirlerinizi ya da beğendiğiniz içerikleri yayınlayabilirisiniz.

FLZ MEDYA – Giriftt İletişim Bilgileri

 

Telefon Numarası : +90 (312) 244 06 74

Reklam : reklam@giriftt.com

Diğer Konular : giriftt@girift.com

FLZ Medya – OFİS

Kızılırmak Mahallesi, Next Level, Dumlupınar Blv. No: 3 Çankaya/Ankara

Rezervasyon zorunludur...
FLZ MEDYA – Giriftt İletişim Bilgileri

 

Telefon Numarası : +90 (312) 244 06 74

Reklam : reklam@giriftt.com

Diğer Konular : giriftt@girift.com

FLZ Medya – OFİS

Kızılırmak Mahallesi, Next Level, Dumlupınar Blv. No: 3 Çankaya/Ankara

Rezervasyon zorunludur...

Giriftt – GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu Gizlilik Politikası ve Kişisel Veriler, FLZ Medya tarafından yönetilmekte ve işletilmekte olan, www.giriftt.com adlı internet sitesinde (Site) ve tablet veya telefon gibi bir mobil cihazlarda yer alan Giriftt uygulamasında (Uygulama) veya Giriftt’in kullanıcılarına herhangi bir hizmet sağladığı herhangi bir dijital platformda, sizlere daha iyi sunulabilmesi amacıyla oluşturulmuştur. Tamamını okumak için buraya tıklayın.

Giriftt – KULLANICI VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu Sözleşme ve Kişisel Veriler, FLZ Medya tarafından yönetilmekte ve işletilmekte olan, www.giriftt.com adlı internet sitesinde (Site) ve tablet veya telefon gibi bir mobil cihazlarda yer alan Giriftt uygulamasında (Uygulama) veya Giriftt’in kullanıcılarına herhangi bir hizmet sağladığı herhangi bir dijital platformda, sizlere daha iyi sunulabilmesi amacıyla oluşturulmuştur. Tamamını okumak için buraya tıklayın.

Giriftt – YAYIN İLKELERİ

giriftt.com, pek çok farklı konuda içerik, haber ve hizmet sunan; kullanıcısı ile interaktif bir ortamda iletişim halinde olan ve bu amaçlar doğrultusunda, belirli yayın ilkelerini benimsemiş, Türkiye’nin en büyük sosyal medya platformlarından biridir.

Giriftt Yayın İlkeleri, benimsediğimiz değer ve standartların ifade bulmasıdır. Buradaki ilkeler, aşağıdaki ortamların herhangi biri için, ister giriftt.com’un kendisi tarafından, isterse giriftt.com için çalışan bağımsız bir şirket tarafından yapılmış olsun, tüm giriftt.com içeriğinin yaratıcı ve editörlerinden beklediğimiz doğru uygulamaları kurallaştırmaktadır:

Yayın ilkelerimizin tamamını okumak için buraya buraya tıklayın…

Giriftt – TOPLULUK KURALLARI

Giriftt – pek çok konuda içerik, haber ve hizmet sunan; kullanıcısı ile interaktif bir ortamda iletişim halinde olan ve bu amaçlar doğrultusunda, belirli yayın ilkelerini benimsemiş, Türkiye’nin en büyük sosyal medya platformlarından biridir.

Hali hazırda onlarca uygulama ve hizmet veren Giriftt topluluğunun kendine özgü, etik kurallar çerçevesinde oluşturulmuş kendine özgü bir takım kuralları vardır.

Giriftt – Topluluk Kurallarını görmek için buraya tıklayın.

Giriftt – Sosyal Medya

Giriftt ekibi olarak 6 farklı sosyal medya mecrasında, kullanıcılarımız için her mecraya uygun farklı farklı paylaşımlar yapıyoruz. Her uygulamada farklı birbirinden farklı ve yaratıcı içerikleri takip etmek için…

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)