Bu Yüzüğün Tamamı Pırlanta !

1 dk. Okuma Süresi


Apple'da Jony Ive'in tasarımları bilgisayar ve cep telefonu pazarlarını bozmuştu. Şimdi, Apple'dan sonraki yaşamında, Ive elmas yüzük üzerinde bir dönüş yaptı.

Yeni tasarım firması LoveFrom'un ortağı olan Marc Newsom ile birlikte tasarladığı "(RED) Ring" tamamen elmastan yapılmıştır. Çarpıcı mücevher parçası, laboratuarda yetiştirilen daha büyük bir elmas bloğundan oyulmuştur.

Yüzük, Aralık 2018’deki müzayedede 256.250 dolara satıldı. Yüzüğü boyutlandırmak zordu. Bu nedenle boyut ısmarlama olmak zorundaydı. Alıcı belli olduktan sonra ölçülendirmesi yapılacaktı.

Şimdi, yüzük sonunda bitti ve bu kanıtlayacak fotoğraflar var. Yüzüğü yapmak için kullanılan taş, laboratuvarda yetiştirilen elmas konusunda uzmanlaşmış bir San Francisco şirketi olan Diamond Foundry'den geldi.

pirlanta 1 - Bu Yüzüğün Tamamı Pırlanta ! - giriftt-worldlife


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

35
35 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)