YouTube, TV Dostu Web Arayüzünü Kapatıyor !

1 dk. Okuma Süresi


Ev sinema sistemi PC'sindeki Leanback arayüzünü kullanarak YouTube'u izliyorsanız, başka bir alternatif bulmanız gerekebilir. YouTube ziyaretçilerini Leanback web portalında bu sürümün "yakında biteceğini" söylüyor. Bu elbette YouTube'u izlemenizi engellemeyecektir, ancak oturma odasında daha kolay gezinmenizi sağlayacak bir arabirim istiyorsanız başka bir cihaza dönmeniz gerekir.

YouTube'un web uygulamasını neden kapattığı bu aşamada belli değil.

Spekülasyonlar bu onun app atlatabilmesini cihaz yapımcıları vazgeçirmek için bir girişim olabileceği yönünde. Ancak, web sürümü gittikçe daha az gerekli hale geldiğinden şirket kaynaklarının değişmesi sorunu da olabilir. Artık pek çok insan akıllı TV'lere, konsollara ve medya merkezlerine büyük ölçüde özdeş bir arayüze sahip. Bu durumlarda, web sürümü gereksizdir. Bu, YouTube'un yerel uygulamalara daha fazla çaba harcamasına yardımcı olabilir.

youtube tv 1 - YouTube, TV Dostu Web Arayüzünü Kapatıyor ! - giriftt-science


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

48
48 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)