Yeni Google Haritalar, Opioid Bağımlılığıyla Mücadele Ediyor !

1 dk. Okuma Süresi


Google Haritalar’ın en yeni özelliği hayatınızı kurtarabilir.

Ulusal Kurtarma Ayı'nın tanınmasında, teknoloji devi Google, hem ilaç ilavesinden kurtarmaya yardımcı olan hem de hayat kurtaran ilaç Naloxone'un daha erişilebilir olmasını sağlamaya yönelik haritayla ilgili iki yeni araç yayınladı. Temel olarak, Google iyi bir şey yapıyor gibi görünüyor.

Şirketin çabasının en önemli özelliği, bağımlılığı yenmek isteyenlerin kaynaklarını merkezileştirmeyi amaçlayan yeni bir web sitesi olan Recover Together. Bu sitenin bir kısmı iki özel Google Haritalar özelliği içerir: Kurtarma Konumlandırıcı Aracı ve Naloxone Konumlandırıcı Aracı.

İlki, adından da anlaşılacağı gibi, kişilerin yakınlardaki kurtarma kaynaklarını bulmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir Google Haritalar sayfasıdır. İkincisi, aşırı dozları tersine çevirebilen bir ilaç olan Naloxone'u edinmek isteyenlere yardım etmeyi amaçlayan bir Google Haritalar sayfasıdır.

google haritalar 1 - Yeni Google Haritalar, Opioid Bağımlılığıyla Mücadele Ediyor ! - giriftt-health, giriftt-science


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

70
70 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)