Yeni Beats Kulaklıklar Tanıtıldı ! Bu Detaylar Kaçmaz !

1 dk. Okuma Süresi


Daha önce de belirtildiği gibi, dün erken saatlerde yapılan açıklamasında Beats, AirPods’dan ilham alan bir tasarıma sahip yepyeni bir çift kablosuz Powerbeats kulaklıkını resmi olarak tanıttı. Başka bir deyişle, mevcut Powerbeats3 tasarımını bağlantı kablosu olmadan hayal edin.

Powerbeats Pro adı verilen yeni kulaklıklar, eller serbest Siri işlevi ve şirketin yeni H1 yongası dahil olmak üzere, AirPods 2 ile son zamanlarda piyasaya sunulan Apple’ın aynı teknolojilerin çoğunu doğal olarak kullanıyor. Egzersiz odaklı bir kulaklık çifti olan Powerbeats Pro elbette ter ve suya dayanıklı olacaktır.

beats 1 - Yeni Beats Kulaklıklar Tanıtıldı ! Bu Detaylar Kaçmaz ! - giriftt-science

Yeni Powerbeats Pro kulaklıkların resmi bir çıkış tarihi yok, ancak Apple bu baharda geleceklerini belirtti. Fiyatı Powerbeats Pro için 250 $ olarak belirlendi. Powerbeats Pro dört renkte sunulacak: fildişi, yosun rengi, lacivert ve siyah.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

61
61 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)