Snapchat ve Facebook Savaşı !

1 dk. Okuma Süresi


Snap, uzun zamandır gizliliğiyle bilinir. 2017 yılında halka açıldıktan sonra bile, CEO Evan Spiegel, şirket hakkında nadiren kamuoyuna açıklama yapıyor.

Ancak Snapchat değişmeye başlıyor. Şirket bu hafta tarihindeki ilk büyük etkinliğine ev sahipliği yaptı. Mesajlaşma uygulamasını daha geniş bir platforma dönüştürmeyi hedefleyen birkaç yeni özellik duyurdu.

Snap, yeni kamera özelliklerini, bir oyun platformunu , yeni geliştirici araçlarını ve yeni bir orijinal şov dizisini de duyurdu.

snap 1 - Snapchat ve Facebook Savaşı ! - giriftt-science

Ancak en merak uyandıran açıklamalardan biri, yalnızca şirketin haberlerinin satırlarını okurken bulduğunuz bir şey. Snap, sessizce halka, sosyal ağın Snap’ı tamamen ezmek için hiçbir şeyde durmayacak gibi göründüğü bir zamanda Facebook’la savaşmayı planladığı yoldan yürüdü.

İlk olarak, Snap, kullanıcıların uygulama içinde daha fazla zaman geçirmelerini sağlamak için ayrıntılı bir strateji ortaya koydu. İkincisi, şirket, içeriği paylaşmak için Tinder ve Houseparty gibi uygulamalarla ortaklık yaparak Snap’in başka bir yerdeki görünürlüğünü arttırmayı amaçlıyor. Son olarak, Snap diğer şirketlerin uygulamalarının içinde görünecek yeni bir reklam ağının başladığını duyurdu . Ve sonuçta reklam verenlerin Snapchat uygulamasının çok dışındaki bir kitleye ulaşmasına yardımcı olacak.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

32
32 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)