Siri Artık iOS 13’te Spotify Parçalarını Çalabiliyor !

1 dk. Okuma Süresi


Spotify'ın iOS 13 için yayımlanan son sürümüyle, Siri'den albümler, şarkılar ve çalma listeleri çalmasını isteyebilirsiniz. Kullanmak için güncellemeyi yüklemeniz ve Siri'den "Spotify ile" bir parça çalmasını istemeniz yeterlidir. Yeni entegrasyon aynı zamanda CarPlay ile birlikte çalışarak size araç sürerken Spotify melodileri üzerinde eller serbest kontrolü sağlar.

Spotify, şimdi iOS 13'ün bir parçası olarak SiriKit'te bulunan üçüncü taraf ses entegrasyonu sayesinde Siri'yi kullanabildi. Bu, "Spotify'da Çal (albüm, şarkı ya da çalma listesi)" gibi şeyler söyleyebilmenizi sağlar.

Siri entegrasyonu, sürüm notlarına göre "iPhone, iPad, CarPlay, AirPods ve HomePod ile AirPlay" ile çalışıyor. HomePod entegrasyonu henüz Siri şarkı isteklerini tanımıyor. Ancak HomePod için daha sonraki bir iOS 13.2 sürümünde görünebilir. Siri entegrasyonu ile birlikte, Spotify ayrıca Apple TV HD ve 4K için bir Apple TV uygulaması da başlattı.

spotify 1 - Siri Artık iOS 13'te Spotify Parçalarını Çalabiliyor ! - giriftt-science


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

60
60 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)