Samsung, Galaxy Fold’un En Büyük İki Hatasını Düzelttiğini Bildirdi !

1 dk. Okuma Süresi


Samsung Galaxy Fold tekrar yükselmeye hazır olabilir.

Kore'nin elektronik devi, 2 bin dolarlık katlanabilir telefonun sorunlarını çözdüğünü bildirdi.

İlk sorun plastik katlanabilir ekranı kaplayan "polimer yapıştırıcı" ile ilgili. İlk inceleme birimlerinde katman önceden kurulmuş bir ekran koruyucuyu andırıyordu. Sonuç olarak, bazı gözden geçirenler katmanı Fold'un görüntüsünü kötüleştirdiği için soydular.

Tüketicilerin koruyucu tabakayı kazara soymalarını önlemek için, koruyucunun tüm katlanabilir ekranı kaplaması için genişlettiği bildirildi.

fold duzeltme 1 - Samsung, Galaxy Fold’un En Büyük İki Hatasını Düzelttiğini Bildirdi ! - giriftt-science
Samsung'un bildirdiği ikinci sorunun, döküntülerin ekranın altına sıkışıp kalmasını engellediği bildiriliyor. Cihazın menteşesi parçacıkların içeri girmesine ve daha sonra ekranın altına girmesine izin veriyordu, bu daha sonra cihazın içinde anormal şişkinlikler yaratacaktı.

Samsung Fold'un revize edilmiş sürümlerindeki açığı azaltarak menteşe tasarımını geliştirdiğini ve böylece döküntülerin kolayca ekranın içine giremeyeceğini iddia ediyor.

Bu düzeltmelerin her ikisi de Galaxy Fold için ümit vaat ediyor ve muhtemelen yakında piyasaya sürülmesi için cihazı tekrar rayına koyacak. Artık tek bekletme, cihazın mobil ağlarda satış için yeniden sertifikalandırılması.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

79
79 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)