OnePlus 7 Pro’nun Üç Mercekli Kamerası Onaylandı !

1 dk. Okuma Süresi


OnePlus, ilk akıllı telefonunu üç mercekli bir arka kamera ile piyasaya sürmek üzere.

Huawei, Samsung, Nokia ve bir telefonun arkasına ikiden fazla kamera yerleştirmiş olan diğer şirketlerin beğenilerini birleştiriyor. OnePlus 7 söylentilerini takip eden herkes için bu pek şaşırtıcı değil.

Çin şirketi de bu özelliği doğruladı.

Tipik OnePlus modasında, şirket en yeni Android telefonunun özelliklerini yavaşça ortaya koyuyor ve iddia edilenleri teyit ediyor.

Perşembe günü bir şirket, sosyal medyada 10 saniyelik bir tanıtım klibi yayınladı. Video OnePlus 7’nin veya OnePlus’ın tasarımını tam olarak göstermiyor. Ancak OnePlus’ın yaptığı telefonun arkasında üç kamera olacağını doğruluyor.
one plus 7 pro 1 - OnePlus 7 Pro'nun Üç Mercekli Kamerası Onaylandı ! - giriftt-scienceBirçok güvenilir sızıntı, OnePlus 7 Pro’nun üç kamerası hakkında çok fazla bilgi sağladı. Ve mobil cihazın sızdırılmış tasarımına dayanan renderler yarattı.

OnePlus, OnePlus 7 Pro’nun kamera özelliklerini paylaşmadı, ancak bir önceki sızıntı 48 megapiksel (f1.5 OIS + EIS), 8 megapiksel (f2.4, 3x zoom) ve 16 megapiksel içerdiğini iddia etti (f2.2 117 derecelik geniş açılı) arka kısımda lensler ve telefonun önünde 16 megapiksel (f2.0) selfie kamera.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

55
55 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)