Nintendo 3DS İçin YouTube Uygulaması 3 Eylül’de Sona Eriyor !

1 dk. Okuma Süresi


YouTube, hayal edebileceğiniz hemen her platforma girdi. Ancak bu birliktelik bazen sonsuza dek sürmez. Gelecek hafta, YouTube Nintendo 3DS için resmi uygulamasını bitirecek.

3 Eylül 2019’da, YouTube artık Nintendo 3DS, 2DS ve New 3DS kullanıcıları için uygulamasını desteklemeyecek. Uygulama birkaç yıl önce kullanıma sunulmuştu.

Bu uygulama esasen YouTube'un mobil web sitesi için bir web ambalajlayıcısıdır ancak 3DS platformunun çift ekranlarını desteklemektedir.

Uygulamanın kapatılma tarihi, uygulamanın o tarihte 09.00'da artık çalışmayacağını belirten resmi Nintendo web sitesinde doğrulandı. Aynı zamanda, 3DS'deki YouTube eShop listesi de çekilecek ve bu da kullanıcıların kapandığı saatten itibaren uygulamayı indiremeyeceği anlamına geliyor.

nintendo and youtube 1 - Nintendo 3DS İçin YouTube Uygulaması 3 Eylül'de Sona Eriyor ! - giriftt-science
YouTube, diğer bazı Nintendo ürünlerinde de mevcut. Wii U bir süredir YouTube'u destekledi ve son zamanlarda uygulama Nintendo Switch'e resmen geldi. Özellikle, bazı kullanıcılar 3DS web tarayıcısını kullanarak YouTube’u görüntüleme konusunda başarılı olduklarını bildirdi. Yeni bir 3DS, 3DS XL veya 2DS'niz varsa, YouTube web sitesinin uygulamanın kendisini değiştirmek için gayet iyi çalışması gerekir.

Nintendo 3DS'deki YouTube uygulaması, son birkaç haftadır kapanış hakkında kullanıcılarını bilgilendirmektedir.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

66
66 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)