iPhone Garantinizi Sonsuza Dek Uzatabilirsiniz !

1 dk. Okuma Süresi


Apple'ın genişletilmiş garanti planı AppleCare + şimdi müşterilere abonelik tabanlı bir ödeme planı seçeneği ile sunulacak. Bu yeni aylık AppleCare + planı şu anda yalnızca iPhone, iPad ve Apple Watch için sunulmaktadır.

Şirket, abonelik modelinin yanı sıra 2 yıllık ön plan sunmaya devam edecek. Bununla birlikte, aylık abonelik, kullanıcılara süresiz olarak ödemeye devam etmeyi ve tüketici tekrarlayan ücreti ödemeyi bırakmayı seçinceye kadar Apple'ın garantisini uzatmayı sağlar.

Apple, iPhone XR için temel 2 yıllık AppleCare + planı için 149 ABD doları tutuyor. Şimdi ek olarak ayda 7,99 $ karşılığında "iptal edilene kadar aylık ödeme" seçeneği sunuyor. Apple Watch için 79 $ 'lık 2 yıllık AppleCare + planı, aylık 3.99 $ için benzer bir aylık plan sunuyor.

iphone garanti 1 - iPhone Garantinizi Sonsuza Dek Uzatabilirsiniz ! - giriftt-science


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

49
49 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)