Instagram Artık Karanlık Modda !

1 dk. Okuma Süresi


Instagram, herkesin tüm eğlenceye sahip olmasına izin vermek üzere. Evet, şimdi karanlık mod seçeneği var.Yeni özellik, salı günkü iOS’da kullanıma sunulan en son güncellemede kullanılabilir. (114.0 sürümü) Ve eğer karanlık modun büyük bir hayranı iseniz, şanlısınız.

Ancak küçük bir sorun var. Instagram'ın içinde açılıp kapatılabilecek karanlık mod seçeneği yoktur. Bunun yerine, Android veya iOS 13'te olsanız da, telefonunuzun ayarlarında uygulamada etkin olması için karanlık modun etkinleştirilmesi gerekir.

İOS 13'te karanlık modu açmanın birkaç yolu vardır. İlk önce, seçeneklerinizi ayarlarınızın "Ekran ve Parlaklık" bölümünde bulabilirsiniz. İkincisi, Siri'den açmasını isteyebilirsiniz. Ve son olarak, kontrol panelinde parlaklık seviyesi göstergesini tutarsanız, karanlık mod geçiş anahtarını içeren bir seçenek ekranı açılır.

Android 10'da, ayarlarınızın "Ekran" bölümünün "Tema" alt menüsünde "Karanlık Tema" seçeneğini bulabilirsiniz.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

35
35 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)