Huawei Mate 30’un Kamerası Uzmanlar Tarafından Süper Puan Aldı !

1 dk. Okuma Süresi


Fotoğraf kıyaslama şirketi DxOMark'ın uzmanlarına göre, piyasadaki en iyi akıllı telefon, muhtemelen asla satın almayacağınız bir akıllı telefona ait: Huawei Mate 30 Pro.

DxOMark'ın bu telefonu, selefi P30 Pro'dan çok daha az gürültü ve daha doğru renklerle inanılmaz düşük ışıkta fotoğraflar çektiğini söylüyor. Telefon kamerası 3x zoom sunuyor. P30 Pro'nun 5x zoom'undan daha az. Ancak çoğu senaryoda daha iyi performans gösteriyor, sadece zoom'u gerçekten sınırlarına getirdiğinizde izliyor.

Bokeh çekimler de oldukça iyi ve geniş açılı kamera mükemmel (Mate 30 Pro hem ana hem de geniş açılı kamera için 40 megapiksel sensör kullanıyor), görüş alanı çoğu rakipten biraz daha dar olsa da.

Mate 30 Pro, video kaydetme konusunda pek iyi değil, ama yine de Galaxy Note 10+ 5G'den sonra akıllı telefonların en iyileri arasında. Ayrıca, DxOMark'a göre ilk beş içerisinde olmasına rağmen, selfie kamerası bazı iyileştirmeler yapabilirdi.

mate 30 pro 1 - Huawei Mate 30'un Kamerası Uzmanlar Tarafından Süper Puan Aldı ! - giriftt-science


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

69
69 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)