Google’ın Pixel 4’ü iPhone 11’den Daha İyi Bir Tasarıma Sahip !

1 dk. Okuma Süresi


Google’ın Pixel telefon serisi her zaman özel olmuştur ve olacaktır. Pixel telefonlar hiçbir zaman Samsung Galaxy bayrak gemilerinin veya Apple’ın iPhone serisinin yanında satmazlar.

Pixel telefonlarını özel yapan, hem donanım hem de yazılım deneyimlerini tasarlamaktan sorumlu tek bir şirketle birlikte, iPhone ve Android eşdeğeri olmalarıdır. Onlar gerçekten tam uyumlu ürünler olan tek Android telefonlar.

Daha da önemlisi, belki de, piyasaya çıkar çıkmaz büyük yazılım güncellemelerini alan tek Android telefon olmalarıdır. Android cihazların çoğunluğu iki ya da üç yıllık Android sürümleri çalıştırırken, Pixel telefon sahipleri her zaman en yeni ve en iyi özelliklere erişebiliyor.

1.. 79 - Google'ın Pixel 4'ü iPhone 11'den Daha İyi Bir Tasarıma Sahip ! - giriftt-science

 

Pixel telefonları her yıl Ekim ayında piyasaya sürüldüğünden, akıllı telefonlar yeni nesil işlemcilerle çalışmaya başlamadan sadece birkaç ay önce geliyorlar.

Bu hemen Pikselleri bir yıl rakiplerin arkasına yerleştiriyor. Bunun da ötesinde, Google her zaman çok eski olan akıllı telefon tasarımlarını kullandı.

En yeni Pixel 3 ve Pixel 3 XL bile, 2016 yılında 2019’dan daha akıllı telefonlara daha uygun olan büyük çerçevelere sahip. Ancak, bu yıl, kaçakların değişmesi nedeniyle değişebilecek olan Google, 2019’daki tüm öfkeli ve yeni bir tasarım benimsedi. Aslında, bu yıl, Google’ın Pixel 4 ve Pixel 4 XL, Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone 11’inden daha iyi tasarımlara sahip olabilir.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

68
68 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)