Google, Yepyeni Pixel 3a Serisini Resmen Tanıttı !

1 dk. Okuma Süresi


Google'ın daha uygun fiyatlı Pixel telefonlarıyla ilgili söylentileri bir süredir duyuyoruz. Ve Google dün Pixel 3a ve Pixel 3a XL'in resmi tanıtımını gerçekleştirdi. Google, Pixel 3a serisini tanıtırken tüm kullanıcılar için yüksek kaliteli bir akıllı telefon deneyimi sunmak istediğini söyledi.

Google, Piksel 3a'nın 399 dolardan başlayıp, benzer telefonların yaklaşık yarısı kadar olacağını belirtti. Pixel 3a XL ise 479,99 dolardan başlıyor.

Cihazlar üç renkte sunulacak: siyah, beyaz ve açık mor. Google, resmi lansman ortağı olarak Verizon’un yanında yer aldı. Ancak cihaz T-Mobile, Sprint ve US Cellular’a gelecek. Kullanıcılar, bugünden başlayarak her iki Pixel cihazı da doğrudan Google’dan veya tercih ettiği operatör üzerinden satın alabilirler.
pixel 3a 1 - Google, Yepyeni Pixel 3a Serisini Resmen Tanıttı ! - giriftt-scienceEğer Verizon abonesiyseniz yeni bir satır eklerseniz veya Verizon'a geçerseniz, yeni bir Pixel 3a'da 100 dolar tasarruf edebilirsiniz.

Her iki cihazda da bir OLED ekran, stereo ses, Google Foto yedekleme ve 3,5 mm kulaklık girişi var. Pixel 3a, 5,6 inç, Pixel 3a XL ise 6 inçlik bir ekrana sahip olacak.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

53
53 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)