Google Chrome’dan Önemli Değişiklik !

1 dk. Okuma Süresi


Google Chrome platformlarına yeni gelen özellik, bir cihazdan diğerine web sayfalarını gönderebilmenizi sağlıyor. Diyelim ki hemen dışarı çıkmanız gerekiyor ve dizüstü bilgisayarınızda okuduğunuz sayfayı telefonunuza göndermek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken bir sekmeye sağ tıklayıp açılan menüde beliren bir cihazı seçmek. Telefonunuzdaki aynı sayfayı açmak için aldığınız bildirime dokunun.

google 1 - Google Chrome'dan Önemli Değişiklik ! - giriftt-science
Geçmiş bölümünden cihazlar arasında açık sekmeleri görebilseniz de, bu seçenek mobil internet siteniz çalışmadığında bile belirli bir sayfaya erişebilmenizi sağlayabilir. Ayrıca, gidip gelirken bir şeyler okuyorsanız ve eve döndüğünüzde daha büyük bir ekrana geçmek istiyorsanız, telefonunuzdan bir masaüstüne veya dizüstü bilgisayara bir sayfa gönderebilirsiniz.

Mobil tarayıcınızdaki üç noktalı "daha fazla" menüsüne dokunup, sayfanıza gönderebileceğiniz aygıtları getiren "Cihazlarınıza gönder" seçeneğini işaretlemek için Paylaş seçeneğini seçin. Bu özellik zaten iOS ve Windows aygıtları için canlı olmasına rağmen Android telefonlarından Mac için Chrome'a ??açık sekmeleri açabilecek.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

41
41 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)