Facebook Portal Komutlarını Dinliyor !

1 dk. Okuma Süresi


Bloomberg'den yeni bir rapor, Facebook için çalışan müteahhitlerin, kullanıcıların Portal isteklerinden kaydedilen sesleri dinlediğini ve şirketin yakında uygulamayı yeniden başlatmayı planladığını doğruladı.

Ağustos’ta Bloomberg, sosyal medya devi için çalışan müteahhitlerin Facebook’un Messenger uygulamasından elde edilen kullanıcıların konuşmalarını dinlediğini ve yazdıklarını bildirdi.

Şirket bu istekleri dinlemeye geri dönüyor ancak kullanıcılara Ekim ayında bir yazılım güncellemesiyle başlayan bir seçenekle dinlenmeyi bırakma seçeneği sunacak.

Bloomberg’e yaptığı açıklamada, Facebook’un donanım başkanı Andrew Bosworth, “Geçtiğimiz ay insanlara daha fazla şeffaflık ve kontrol sağlayan bir plan üzerinde çalışırken,“ Hey Portal ”ses etkileşimlerinin insan incelemesini duraklattık." dedi.

facebook portal 1 - Facebook Portal Komutlarını Dinliyor ! - giriftt-science


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

41
41 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)