Apple TV’nin Yeni Tasarımı TV + Yayın Hizmetini Başlatıyor !

1 dk. Okuma Süresi


Apple, oturma odanızda yerini almak için önemli bir adım attı.

Şirket, bu yıl yeni TV + yayın hizmetini başlatmaya hazırlanırken, Apple TV uygulamasının yeniden tasarlanmış bir versiyonunu piyasaya sürüyor.

Güncellenen uygulama Apple TV, iOS ve Samsung SmartTV'lerde bulunacak. Ayrıca bir çocuk bölümü ve yeni abonelik olanakları eklenecek.

Bazı yönlerden, yeni Apple TV uygulaması, iOS 11'in App Store'un yeniden tasarlanmasına benziyor. Apple editörlerinin, abone olduğunuz hizmetlere göre kişiselleştirilmiş içerik önerileriyle, küratörlüğe yeni bir vurgusu var.

apple tv plus - Apple TV'nin Yeni Tasarımı TV + Yayın Hizmetini Başlatıyor ! - giriftt-cinematv, giriftt-scienceAyrıca, Netflix'in "çocuklar" bölümüne benzeyen yeni bir çocuk sekmesi de var. Yani yaş aralığına göre önerilen şovlar ve filmler.

Yenilenen uygulamada Apple'ın yaklaşmakta olan TV + yayın hizmetine dair bir iz olmamasına rağmen (TV + sonbaharda başlıyor ve uygulamaya eklenecek), yeni Apple TV uygulamasında kayda değer bir yeni abonelik teklifi var: Kanallar.

Apple, doğrudan uygulamada içeriği izlemenizi sağlayan HBO, CBS, Showtime ve daha birçok çeşitli abonelik kanalları sunmaktadır.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

66
66 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)