Apple, iOS Aboneliklerinizi Saklamayı Bırakmıyor !

1 dk. Okuma Süresi


Apple'ın en son üç aylık kazanç raporu, iPhone satışlarının eskisi kadar iyi olmadığını ve şirketin yeni büyüme alanlarının muhtemelen giyilebilir ürünlerden ( AirPods ve Apple Watch ) ve hizmetlerden geleceğini düşündürüyor.

İkinci kategori olan hizmetler, özellikle iPhone'ları, iPad'leri ve Mac'leri her zamankinden daha uzun süre tuttukları için önemlidir.

Apple'ın Q3 kazancı bir yıl öncesine göre yüzde 13 büyüdü saptandı.

Bu büyüme, Apple'ın müşterilerini hizmetlerine itmek için tüm çabalarının nedenidir. Donanım satmaktan farklı olarak, Apple Music, Apple News +, Apple TV + ve Apple Arcade abonelikleri gibi hizmetler satmak tek ve bitmiş bir işlem değildir. Abonelik ücretleri tekrarlanmaktadır.

Ancak, Apple'ın içeriği satarak mevcut müşterilerden daha fazla tutmaya çalışmasından önce şirketin gizlemeyi bırakması gereken bir şey var: iOS abonelikleriniz.

Ayarlar uygulamasındaki aramaya "abonelikler" yazın; iki sonuç alırsınız: "Abone Olunan Takvimi Ekle" ve "TV Sağlayıcı". Açıklanamayan bir nedenden dolayı Apple, aboneliklerinizi iOS'da kolayca görüntülemiyor.

ios abonelikleri 1 - Apple, iOS Aboneliklerinizi Saklamayı Bırakmıyor ! - giriftt-science
Örneğin, Apple News + veye Apple Music abonesi iseniz, aboneliklerin ne zaman biteceğini nasıl öğrenirsiniz? İsterseniz onları nasıl iptal edersiniz?

İOS 12'de aboneliklerinizi görmek için: iTunes ve App Store> Apple Kimliğinize dokunun> Apple Kimliğini Göster> Abonelikler'e dokunun. Veya sağ üst kısımdaki App Store> Apple ID simgesine> Abonelikleri Yönet'e gidin.

İOS 13'te abonelikleriiçin: Ayarlar> Apple Kimliği> Abonelikler bölümünde veya sağ üst kısımdaki> Apple Kimliği> Abonelikler bölümündeki App Store> Apple Kimliği simgesinde bulabilirsiniz.

Ancak o zaman etkin ve süresi dolmuş aboneliklerinizi görebilir, artık istemediklerinizi iptal edebilir veya yeniden abone olmak istemediklerinizi yenileyebilirsiniz.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

54
54 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)