Apple, İOS 13’ü Tanıttı !

1 dk. Okuma Süresi


Bekleyiş bitti: Apple sonunda iOS 13'ü tanıttı ve evet, karanlık bir modu var.

Şirket en son iOS güncellemesini pazartesi günü açıkladı. Bu yılın sonuna kadar kullanılamayacak olan güncelleme, geliştiricilere yeni özellikler ve performansta iyileştirmeler getiriyor.

Güncellemenin en çok beklenen değişikliklerinden biri, iOS kullanıcıları arasında en çok aranan özelliklerden biri olan özel bir karanlık modun eklenmesidir. Aynı zamanda Apple'ın en sıkı tutulan sırlarından biriydi.

Yeni karanlık moduyla, telefonunuzdaki her şeyi Mesajlar ve Müzik dahil koyu renk düzeninde değiştirebileceksiniz.

Apple ayrıca WWDC sırasında Haritalar uygulamasının yeni, çok daha ayrıntılı bir versiyonunu açıkladı. Bu yılın ilerleyen zamanlarında dünyanın daha doğru bir görünümünü ve yüksek çözünürlüklü sokak görünümü resimlerini içeren yeni Haritalar sürümünü alacak.

apple guncelleme 1 - Apple, İOS 13'ü Tanıttı ! - giriftt-scienceKullanıcılar artık en sevdikleri yerleri ayarlayabilir veya bir yere varışları için arkadaşlarına bir ETA verebilir. Apple, konum izlemenin kullanıcıların gizliliğini koruyacağına da söz verdi. İOS 13'te, kullanıcılar bir uygulamaya isterlerse konumlarını yalnızca bir kez bilme yeteneği verebilir.

Facebook'u silmek isteyen herkes WWDC 2019'da iyi haberler aldı. Şirket, iOS 13 için yeni bir "Apple ile giriş yap" özelliğini açıkladı. Oturum açmanızı isteyen bir uygulama indirirseniz giriş için Yüz Kimliği'ni kullanabilirsiniz. Google veya Facebook kullanmak zorunda değilsiniz.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

30
30 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)