2019 MacBook Air Eskisinden Daha Ucuz Ancak Oyun Değiştirici Yok !

1 dk. Okuma Süresi


Geçen sonbaharda, Apple MacBook Air'i daha küçük bir gövdeyle, daha net Retina ekranıyla, daha büyük izleme paneliyle güncelledi ve Touch ID ekledi.

Apple birkaç yıl boyunca ihmal ettikten sonra MacBook Air'e sağlam bir yenileme yaptı. 2018 MacBook Air, birkaç alanda yetersiz kaldı. performans, klavye ve fiyatlandırma.

macbook 1 1 - 2019 MacBook Air Eskisinden Daha Ucuz Ancak Oyun Değiştirici Yok ! - giriftt-science2019 MacBook Air'in çift çekirdekli işlemcisi, dört çekirdekli 13 inç MacBook Pros ve diğer Windows dizüstü bilgisayarlarla karşılaştırıldığında hala güçsüz. Ancak, klavye geliştirildi (daha sessiz ve Apple daha güvenilir olduğunu söylüyor). Ekran True Tone'u destekliyor ve önceki fiyatı 1.199$ yerine 1.099$'dan başlıyor. Apple ayrıca, bir çift Thunderbolt 3 USB-C portu lehine eski portları da yasakladı.

En ucuz MacBook'u arıyorsanız ve 13 inç MacBook Pro'nun performansına ihtiyacınız yoksa, 2019 MacBook Air yazma, web tarama ve video izleme gibi hafif bilgi işlem için yetkin bir dizüstü bilgisayardır. Ancak video düzenleme veya oyun oynama gibi ağır görevlerde şampiyon olmasını beklemeyin.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

69
69 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)