Rebellion Steam’de 61 TL, Kısa Süreliğine Bedava !

Steam'de 61 TL olan Sins of a Solar Empire: Rebellion kısa bir süreliğine ücretsiz olarak kullanıclara dağıtılıyor.1 dk. Okuma Süresi


sins - Rebellion Steam'de 61 TL, Kısa Süreliğine Bedava ! - giriftt-gaming

Uzay, bilim kurgu, strateji, uzay gemileri ve savaş deyince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan Sins of a Solar Empire: Rebellion Steam üzerinden 61 TL’ ye sahip olabileceğimiz ve steam incelemelerinden ”çok olumlu” sonucu alan bir oyun.

Sins of a Solar Empire: Rebellion çoklu oyuncu özelliğine sahip olması ve bunun dışında arkadaşlarınızla da aranızda oynayabileceğiniz. Gayet hoş zaman geçirebileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Sins of a Solar Empire: Rebellion şuan için geçici bir süreliğine Humble Bundle üzerinden biz kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer bir Humble Bundle hesabınız yoksa bir hesap oluşturup oyunu buradan ücretsiz olarak steam kütüphanenize ekleye bilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken şey sayfada yeşil butona (üzerinde ”get the game” yazar) tıklamak. Ve arkasından sizi sayfanın aşağısına yolladığında buradan tekrar yeşil butona (üzerinde ”get it now” yazar) tıklamak.

Sistem kayıt olduğunuz mail üzerinden size bir link yollar. Bu linke tıklayıp açılan sayfanın aşağısında ”steam reedem cod” yazan butona tıkladıktan sonra, çıkan kodu kopyalıyoruz.

Steam’e geçip sol altta oyun bulunan ”oyun ekle” butonuna tıklayıp ”steam ürün etkinleştir” diyoruz. Çıkan ekrana kodu yapıştırıp Sins of a Solar Empire: Rebellion’ı steam kütüphanemize eklemiş oluyoruz.

Eğer Steamınız Hundle Bundle a bağlı ise oyun direk sizin steam kütüphanenize gelir. 

 

 


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

54
54 puan
feridun

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)