Nisan Ayında PlayStation Plus Üyelerine Ücretsiz Oyunlar !

1 dk. Okuma Süresi


Sony’nin ücretsiz PlayStation Plus oyunları listesinin sadece iki başlığa çekildiği gerçeğine alışmaya başladık. Bu ay, PlayStation Store’da her biri 50 $’lık perakende satış yapan iki adet üçlü A oyunu Nisan ayında tüm PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak veriliyor.

İşte Nisan ayında PlayStation Plus aboneleri için mevcut olan ücretsiz PlayStation 4 oyunları:

The Surge: Dünyamızı kurtaran megacorporasyon olan CREO’ya hoş geldiniz! Gün boyunca sürerek felaketle sonuçlanan bir olay meydana geldi kompleksin yıkılmış bir bölümünde bir dış iskeletle donatılmış olarak uyandın. Robotlar haywire gitti, çılgın arttırılmış iş arkadaşları ve AI haydut… Hepsi senin ölmeni istiyor.

the surge - Nisan Ayında PlayStation Plus Üyelerine Ücretsiz Oyunlar ! - giriftt-gaming

Conan Exiles: Conan Sürgünler,Conan Barbar’ın acımasız topraklarında geçen açık dünyadaki bir hayatta kalma oyunudur. Vahşi bir dünyada hayatta kalın, krallığınızı kurun ve acımasız ve destansı savaşta düşmanlarınıza hükmedin.

conan exiles - Nisan Ayında PlayStation Plus Üyelerine Ücretsiz Oyunlar ! - giriftt-gaming

Yukarıda listelenen her iki oyun da 2 Nisan Salı günü başlamak üzere ücretsiz olacak. Her zaman olduğu gibi, ücretsiz olarak indirebilmek için PlayStation Plus’a aktif bir aboneliğiniz olması gerekiyor. Üstelik ücretsiz indirmiş olsanız bile, üyelik ücretini ödemeye devam etmeniz veya aboneliğinizi yeniden başlatmanız gerekir.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

62
62 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)