Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar !

1 dk. Okuma Süresi


Yalnız hissediyorsunuz ve çift olarak oynayabileceğiniz en iyi video oyunlarını bilmek istiyorsunuz. Çok doğal. Bazen birkaç saat oturmaktan ve video oyunu oynamaktan daha rahatlatıcı hiçbir şey yoktur, ama yalnız başına çok fazla zaman geçirmek başka bir insanla konuşmanın nasıl bir şey olduğunu unutturur.
Bir ilişki içindeyken, 10 saat boyunca oyun oynayamazsınız. Ancak birlikte zaman geçirmek istediğinizde, oyun oynamak istediğinizde size seçebileceğiniz birkaç oyun önerisiyle geldik. İşte eşinizle oynayabileceğiniz 10 video oyunu…

 1. 10 Ölü ya da Diri

  oyun 10 - Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar ! - giriftt-gaming

  Herhangi bir dövüş oyunu, bir çift arasındaki anlaşmazlıkları çözmenin iyi bir yoludur. Ama dövüş türündeki diğer oyunlardan daha erişilebilir olduğu için “Ölü veya Diri” tercih ediliyor. Hızlı bir oynanıştan ve tatmin edici bir dövüşten bahsetmek yerine, seçilebilecek etkileyici miktarda karakter içeriyor.


 2. 9 Solucanlar: Devrim

  oyun 9 - Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar ! - giriftt-gaming

  Bu seri 1995'ten beri var. Yirmi farklı oyunda yayıldı ve sizi küçük solucanlar üzerinde kontrol altına aldı (Go rakamı). Amacınız, tüm rakip solucanlarını olabildiğince kaçık ve karikatür gibi silahlarla öldürmektir. Parlak, eğlenceli ve eşinizde onları öldürmek çok komik.

 3. 8 Human Fall Flat

  oyun 8 - Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar ! - giriftt-gaming

  Oyun kontrolleri karakterinizi ipin üstünde yürüyen sarhoş bir insan gibi gösterecek, bu da kendi başına bu oyunu komik hale getirecek. Biriyle oynamayı ve onların garip kontrollerle uğraşmalarını izlemeyi hayal edin. Eşinizin kendi kararsızlığını izlemek çok eğlenceli olacak.

 4. 7 Telltale Oyunları

  oyun 7 - Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar ! - giriftt-gaming

  Ne düşündüğünü biliyoruz. Telltale oyunları tek oyunculu hikaye oyunudur. Bunu birisiyle nasıl oynayacağım? Ve haklısın, Telltale Oyunları çok oyunculu oyunlar değil, aynı zamanda hepsi moral seçenekleriyle de ilgili. Ne tür bir insanla ilişki içinde olduğunuzu görmenin, yüksek basınçlı durumlarda hangi kararları alacağını bulmaktan daha iyi bir yolu var mı? Oynamak için zaman ayırmaya istekli iseniz, gerçekten birisini tanımak için harika bir yoldur.

 5. 6 Borderlands

  oyun 6 - Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar ! - giriftt-gaming

  Önemli bir şeyi havaya uçurmaktan daha eğlenceli bir şey yoktur ve “Borderlands” den daha iyi havaya uçurabileceğiniz pek çok oyun yoktur. Yanınızda dost bir kasa avcısı bulunduğunda oyunun her yönü iyileştirilir.

 6. 5 Medeniyet

  oyun 5 - Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar ! - giriftt-gaming

  Medeniyet'te hiçbir ülkeden bir ülke kurmazsınız. Bitmesi uzun zaman alan bir oyun ve bu listede oynaması en zor oyunlardan biri.

  Medeniyet'i birisiyle oynadığınızda, çok fazla birlikte oynamazsınız, ancak oyun sırasında birisiyle konuşabilirsiniz. Eşinizle derinlemesine görüşmeler yapmak için harika bir yol. Sabrın olduğu sürece.

 7. 4 Cuphead

  oyun 4 - Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar ! - giriftt-gaming

  Cuphead zordur. Gerçekten, gerçekten zor. Bir partnerle oynamanın oyunu kolaylaştıracağını düşünürsün, ama yanılıyorsun. İki oyuncuyla oynayan herhangi bir şey, bir takım olarak, oyundaki patronların galerisini nasıl yeneceğinizi bulmanızı sağlar. İkiniz de binlerce kez öleceksiniz, ama en azından birlikte acı çekeceksiniz.

 8. 3 Overcooked

  oyun 3 - Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar ! - giriftt-gaming

  Bu 1-4 oyuncu için tasarlanmış bir yemek pişirme oyunudur. Ekip olarak az miktarda çeşitli yemekler pişirmeli ve servis etmelisiniz. Sınırlı bir süre, takım olarak birlikte çalışmak için iyi bir baskı uygular.

  Bu oyunun stresli ve eğlenceli arasındaki çizgiyi dengelemeyi, telaşlı ve çılgın hale getirmesi seviliyor ve tamamen eğlenceli bir şekilde.

 9. 2 Little Big Planet

  oyun 2 - Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar ! - giriftt-gaming

  Kooperatif oyunlarının daha rahat tarafı, sevimli. Bu sadece temiz ve eğlenceli. Parlak ve renklidir ve eşinizle bir saat geçirmenin harika bir yoludur. Kuşkusuz, bu listedeki oyunların çoğu kolay değildir ve stresli olabilir. Eğer önemli eşinizle oynamak için eğlenceli ve kolay bir platform ve bulmaca oyunu arıyorsanız, o zaman bu oyun, özellikle de eşiniz oyunda değilse.

 10. 1 Portal 2

  oyun 1 - Eşinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar ! - giriftt-gaming

  “Portal” serisi, bulmacaları iki farklı portalla çözmenizi gerektirir. Bu bulmaca oyunu büyük ölçüde tek oyunculu bir deneyimdir, ancak öncekilerin aksine, “Portal 2” iki kişinin daha zor bulmacaları çözmesini gerektiren bir işbirliği kampanyası başlattı.

  Oyun iki portalla yeterince zordu ama şimdi dört portal ve çalışacak takım arkadaşınız var. Bazen stresli olabilir, ancak ikiniz de bir saat boyunca birbirlerine bağladıktan sonra bulmacanın çözümünü çözdüğünüzde tatmin edicidir.Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

39
39 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)