Bir Sonraki “Apex Legends” Etkinliği Keskin Nişancı Odaklı Bir Mod İçeriyor !

1 dk. Okuma Süresi


Respawn'ın en son Apex Legends etkinliği, olayları taze tutmak için yola çıkıyor. Sizi bir avuç silah konusunda ustalaşmaya davet ediyor.

Sınırlı Silahlı ve Tehlikeli modu yer alacak 3 Eylül ve 17 Eylül arasında bir Voidwalker olayı. Keskin nişancı tüfeği ve av tüfeği ile sınırlı olacak ve bir bütün olarak yağmalamak bulmak daha zor olacak. Dağınık yakın dövüşlerden kaçınmak istiyorsanız, bir keskin nişancı olmak isteyeceksiniz.

Etkinlik ayrıca haritayı bir kez daha değiştiriyor, size avantaj sağlayabilecek veya sizi sıkışmadan kurtaracak bir portalı olan bir tesis tanıtacak. Serbest ganimet hakkına sahip olacaksınız, ancak 5 $ bir pop karşılığında doğrudan ucuz temalı kozmetik ürün yelpazesini satın alabilirsiniz.

Apex Legends 1 - Bir Sonraki "Apex Legends" Etkinliği Keskin Nişancı Odaklı Bir Mod İçeriyor ! - giriftt-gamingSilahlı ve Tehlikeli modun etkinlik sona erdiğinde devam edip etmeyeceğinin garantisi yoktur. Ancak Respawn geri bildirimi teşvik eder. Bu oyun teknisyeni ile ilgili neyi sevdiğiniz, gelecekteki sınırlı zaman kiplerini veya temel deneyimi etkileyebilir. Epic'teki rakipleri gibi, Respawn da neyin işe yaradığını görmek ve insanları içeriye sarmak ve oyunu eskimekten uzak tutmak için kullanıyor.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

84
84 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)