Kar Yağışları İle Birlikte Gelen 25 Yaratıcı ve Komik Kardan Adam !

Kışın gelmesiyle ve kar yağışlarının başlamasıyla beraber. Eldivenler, botlar, montlar giyildi ve sokağa çıkıldı. Dünya geleneği olan kardan adamlar yapıldı. 1 dk. Okuma Süresi


Düşünme şapkanızı takıp yaratıcı bir kardan adam yapmak için yılın en iyi zamanları geldi. Ama ilk önce, temel kuralları gözden geçirelim. Hazır mısın? Üç kartopu al, onları istifle ve üstüne bir havuç koy. Gözleri sakın unutma. Hepsi tamam… Tamam ama bunun sıkıcı olduğunu düşündüğünü biliyorum. Sana katılıyorum. Kardan adamın bir iyileştirmeye ihtiyacı var ve bu nedenle dünyanın en havalı ve en yaratıcı kardan adamlarını bulmaya çalıştım.

Kış manzaralarının zanaatkarları, gerçek şaheserlerini şekillendirdi. Çoğumuzun yapabileceğinden çok daha yaratıcı şeyler yaptılar. Bazıları rahatsız edici, bazıları komik, ama durum ne olursa olsun, hepsi harika kardan adamlar.

Yani, biraz ilham almak ya da sadece en harikalarını görmek istiyorsanız, işte size son derece yaratıcı 25 kardan adam.

  1. 1 Ben öldüm, siz devam edin.

    1 2 - Kar Yağışları İle Birlikte Gelen 25 Yaratıcı ve Komik Kardan Adam ! - giriftt-journal, giriftt-photogallery, giriftt-funny


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

77
77 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)