Stranger Things 3. Sezon Yayında ! 2. Sezondan Hatırlanması Gerekenler !

1 dk. Okuma Süresi


Stranger Things'in beklenen 3. sezonu sonunda Netflix'te yayında. Peki 2. sezondan neleri hatırlamalıyız.

İşte hatırlanması gerekenler…

Upside Down'da Neler Oluyor?

"The Gate" başlıklı Stranger Things 2'nin son bölümü, Upside Down'da cevapsız birkaç soru ile aksiyon dolu sahnelerle sona erdi.

Hopper, Joyce ve çetenin geri kalanının yardımıyla Mind Flayer, Eleven'a karşı uzun süredir süren bir savaşın ardından, Dünyayı Upside Down'a bağlayan Hawkins Lab'in oluşturduğu portalı başarıyla kapatmak için telekinesisini kullandı.

Muhtemelen, bu Akıl Avcısı / Gölge Canavarı, yarı duyarlı eğilimleri, uygun olarak adlandırılmış demodoglar ve gizemli alemin elinde tuttuğu diğer dehşetlerin artık alternatif gerçekliklerinde güvenli bir şekilde kilitlendiği anlamına gelir.

Ancak, bölümün en kötü sahnesi, Mind Flayer'ı görünüşte gerçek Hawkins Middle School'un üstünde göründüğünü belirttikten sonra, muhtemelen tamamen gitmediklerini açıklandığı sahneydi. Upside Down'un Dünya'ya olan psişik bağlantısının yaratıkları henüz ayrıntılı olarak araştırılmadı, ancak 3. sezonda "çocuklar Zindanlar ve Dragolar metaforlarıyla anlattıkları" sahneleriyle yardımcı olanlardan biriyle mücadele edecek gibi gözüküyor.

stranger things 1 - Stranger Things 3. Sezon Yayında ! 2. Sezondan Hatırlanması Gerekenler ! - giriftt-cinematvHawkins Lab'e Ne Oldu?

Halkla ilişkiler cephesinde, Nancy, Jonathan ve özel dedektif Murray Bauman sayesinde, Hawkins Laboratuarı'nda devam eden tehlikeli deneyler ulusal düzeyde ortaya çıktı ve tesisin kapanmasına yol açtı.

Laboratuvar direktörü Dr. Owens ister iyi bir adam olsun ister kötü bir adam olsun finalde tam olarak çözülmediyse de, Hopper'ın Eleven'in yasal vasisi olmasına yardım etme kararı, teraziyi iyi yönlendirecek gibi görünüyordu.

Stranger Things 2'de Barb cinayetinin örtbas edilmesiyle ilgili herhangi bir tutuklama bildirilmedi. Bu da hala herkesi şaşırtan bir şey.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

76
76 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)