Netflix Kullanıcıların Bölümleri Daha Hızlı Oynatmasını Sağlayacak !

1 dk. Okuma Süresi


İyi haber, Netflix kullanıcıların bölümleri daha hızlı oynatmasına izin veren bir seçeneği test ediyor.

Android Police tarafından bildirildiği gibi, şirket Android uygulamasında değişken bir oynatma hızı seçeneğini test ediyor. Twitter'daki kullanıcılar birkaç haftadır bu özellikten bahsediyorlar ancak bu sınırlı bir deneme testinin parçası gibi görünüyor.

Netflix'te içerik izlerken, bazı Android kullanıcılarının artık video oynatma menüsünde Ses ve Altyazılar menüsünün yanında Hız seçeneği de olacak. Hız menüsünde, hızı 0,5x veya 0,75x'e düşürme seçenekleri, oynatmayı normal (1x hız) olarak ayarlama seçeneği veya hızı 1,25x veya 1,5x'e ayarlama seçenekleri vardır.

netflix 1 - Netflix Kullanıcıların Bölümleri Daha Hızlı Oynatmasını Sağlayacak ! - giriftt-cinematv
Ayarlanabilir kayıttan yürütme hızı, insanların içeriği daha hızlı dinlemek için sık sık hızlandırdığı podcast oynatıcılarında ve sesli kitap yazılımlarında popüler bir seçenektir. Aynı şeyi video içeriğiyle yapmak da oldukça zahmetli, ancak işlev YouTube gibi uygulamalara girmeyi başardı. Video içeriğinin yavaşlatılması, insanların sahneleri ağır çekimde görmelerine izin verir veya tam hızda sunulduğunda diyaloğu anlamakta zorlananlar için yardımcı olabilir.

Şu anda, özellik yalnızca Android Netflix uygulamasında görüldü. Tam bir sunumun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği veya ne zaman gerçekleşeceği veya özelliğin başka platformlara da gelip gelmeyeceği hakkında henüz bir bilgi yok.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

79
79 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)