Netflix Rastgele Karıştırma Seçeneğini Test Ediyor !

1 dk. Okuma Süresi


Netflix, “rastgele” bir görüntüleme seçeneğini test ediyor ve izleyicilere, size daha iyi bir izleme deneyimi yaşatmak amacıyla belirli “popüler” TV şovlarının rastgele bir bölümüne atlama fırsatı veriyor.

Öncelikle Android Police sitesi tarafından rapor edilen ve daha sonra Netflix tarafından onaylanan seçenek, The Office’teki veya Arrested Development’deki karmaşayı vurma gibi, akış hizmetindeki rastgele bir popüler şov bölümüne atlamanızı sağlayacak.

netflix karistirma 1 - Netflix Rastgele Karıştırma Seçeneğini Test Ediyor ! - giriftt-cinematvSiteye göre, rastgele bir bölüm almak için yukarıdaki seçenek bir Android kullanıcısının uygulamasında belirdi.

The Office veya Friends gibi birçok kez gördüğünüz bir şovun içine atlamak ve akılsızca birkaç saat boyunca akmak istemiyorsanız, seçenek çok mantıklı geliyor. Twin Peaks veya Bodyguard gibi süreklilik temelli gösteriler için muhtemelen biraz daha az anlamlıdır.

Netflix sözcüsü; “Android mobil uygulamasında üyelerin farklı TV dizilerinden rastgele bir bölüm oynatma yeteneğini test ediyoruz. Bu testler genellikle zaman ve bölgeye göre değişebilir ve kalıcı olmayabilir.” dedi.

Rastgele seçeneğin yalnızca belirli gösterilere uygulanıp uygulanmayacağı dahil olmak üzere başka bilgi mevcut değil. Bu yüzden bir Android cihazınız varsa, elinizde olup olmadığını görün ve cihaza bir bakın ve bu Netflix ‘Shuffle’ın keyfini çıkarın.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

58
58 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)