Malefiz Filminin Devamı Malefiz 2 İzleyicileriyle Buluşuyor !

1 dk. Okuma Süresi


Malefiz filminin devamı nihayet resmi bir isim ve çıkış tarihiyle belli oldu. Film resmen, “Malefiz – Kötülüğün Metresi(Öğretmeni, Kadını)” olarak anılacak. Filmde bir kez daha aktris Angelina Jolie’i güçlü Malefiz perisi olarak döndüğünü göreceğiz.

Filmin fotoğraf çekimleri geçen Mayıs ayında başladı ve Ağustos ayında çekimlere başlandı. İlk filmin yönetmeni Robert Stromberg, devam filmini çekmeyecek. Onun yerine film “Karayip Korsanları: Ölüler Masal Anlatmaz”ın yönetmeni Joachim Ronning tarafından yönetilecek.11 - Malefiz Filminin Devamı Malefiz 2 İzleyicileriyle Buluşuyor ! - giriftt-cinematvMalefiz 2’de bir önceki filmden Kraliçe Aurora olarak tekrar Elle Fanning’i göreceğiz. Her şey Walt Disney Pictures’ın, Malefiz’i 2014 yılında kötülerin perspektifinden anlatan karanlık bir fantastik film çıkarmasıyla başladı. Film eleştirmenlerden karışık yorumlar alırken, gişede 758 milyon civarında hasılat elde etti. Film aynı zamanda 87 Yıllık Akademi Ödülleri’nde En İyi Kostüm Tasarımı dalında aday gösterildi ve aynı zamanda hem Favori film hem de Favori Aile filmi için Halkın Seçimi Ödülleri’ni kazandı.

Filmle birlikte Beyaz Perde’ye hem Angelina Jolie hem de Elle Fanning’in geri dönmesine ek olarak, Sam Riley, Juno Temple, Lesley Manville ve Imelda Staunton gibi diğer oyuncuların geri dönecek.

Filmin ilk olarak 29 Mayıs 2020 tarihinde vizyona gireceği söylenmişti. Ancak vizyon tarihi öne çekildi ve 18 Ekim 2019 olarak açıklandı.

MALEFİZ 1’i bilmeyenler için ilk filminin fragmanını sizleri için paylaşıyoruz !


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

65
65 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)