Game of Thrones’un Gece Kralı Açıklayıcı Bir Röportaj Verdi !

1 dk. Okuma Süresi


Dizide Gece Kralı’nı oynayan oyuncu nadir bir verdi ve kesinlikle dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. 6. sezondan bu yana tehditkar ve ölümcül hükümdarı oynayan Slovak aktör ve dublör Vladimir Furdik kameralara yakalandı. Vladimir aslında geçmişte Beyaz Yürüyüşçülerden birini oynadı ve 5. Sezonda, Jon Snow’la mücadele eden Beyaz Yürüyen’i canlandırdı. Jon Snow ilk yaratıklardan birini öldürdüğünde o Vladimir’di.

1.. 4 - Game of Thrones'un Gece Kralı Açıklayıcı Bir Röportaj Verdi ! - giriftt-cinematv

Vladimir’in (Gece Kralının) 14 Nisan’da başlayacak olan GoT’un yaklaşan sekizinci ve son sezonunda taraftarlar için neler sakladığını sorduğunda verdiği cevap şu :

“İnsanlar öldürmek istediği bir hedefi olduğunu görecek ve bunun kim olduğunu öğrenecek. Ve bu sefer Jon ve Gece Kralı arasında benzer ve daha güçlü bir an olacak. Birileri onu bu şekilde diziye dahil etti ve hiç kimse bu noktadan önce kim veya ne olduğunu, bir tür asker veya asil olup olmadığını bilmiyor. Asla Gece Kralı olmak istemedi. Bence intikam almak istiyor. Bu hikayedeki herkesin iki yüzü var – kötü bir taraf ve iyi bir taraf. Gece Kralı’nın sadece bir tarafı var, kötü tarafı. ”


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

69
69 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)