‘GOT’ Hayranları Arya Stark’ın Gizli Silah Tasarımını Analiz Ediyor !

1 dk. Okuma Süresi


Bu soru dizinin geçmiş birkaç sezonunda da tema haline geldi: Arya tam olarak ne yapıyor? Gendry ile yeniden birleşmesinden açıkça anlaşılan bir şey, kendini savaşa hazırlıyor. Ve o boş elle gitmek istemiyor.

Arya zaten Valyrian çelik hançerine sahipti. Açıkça katliam dostu bir şey için planları var. İşte Gendry’ye verdiği tasarımın bir özeti:

arya stark 1 - 'GOT' Hayranları Arya Stark'ın Gizli Silah Tasarımını Analiz Ediyor ! - giriftt-cinematv
Peki bu görüntü bize ne söylüyor?

Bir ucu açıkça “dragonglass” olarak etiketlendi. Bu yüzden White Walkers’ı öldürmek için tasarlanmış bir silah olduğunu biliyoruz. Bu mızrak fikri ilginç bir fikir ve Vanity Fair’in teorisinde silahın ikisi bir arada olabileceği yankılandı. İki kısa hançere ayrılan bir çift uçlu mızrak.

Yakın görüntüden, kesinlikle iki sivri ucu varmış gibi görünüyor. Ancak yalnızca birinin “dragonglass” etiketine sahip olduğuna dikkat çekiyor.

Öte yandan, silahın bir kısmı kesinlikle diğerine giriyor. Yani ikisi bir arada teorisi (veya birden fazla şekilde kullanılabilen en az bir silah) sağlam görünüyor. Bu aşamada, yüzde yüz netliği olan tek şey şudur: Arya Stark bu sezon hiç olmadığı kadar çok acımasız olacak.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

75
75 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)