Game of Thrones 8. Sezona En Büyük Savaş Sahnesiyle Dönecek !

1 dk. Okuma Süresi


Game of Thrones hayranları, 8. sezon başlamak üzere. Yakında tahtı kimin kazanacağını, Gece Kralının saldırısından kurtulup kurtulamayacaklarını ve tüm bunların nasıl biteceğini göreceğiz. 8. sezonun başlangıç tarihine yaklaştıkça, şov hakkında daha fazla ayrıntı geliyor. Hepsi de Game of Thrones’un final sezonunun tüm sezonlardan daha iyi olacağı izlenimini veriyor. Örneğin, Winterfell Savaşı, bir filmde veya TV şovunda şimdiye kadar görülen en büyük, en uzun savaş olacak.

Game of Thrones bizlere zaten birkaç harika savaş sahnesi sunmuştu. Farklı topluluk ve ölümsüzlere karşı bir bütünlük savaşı var. Ve favori karakterlerimiz ölmeye devam ediyor çünkü kimse gerçekten güvende değil.

Winterfell Savaşı, Hardhome ve Bastards Savaşı’nı da yöneten kişi tarafından yönetiliyor, Miguel Sapochnik. Ve HBO showrunners zorlu koşullarda 11 hafta boyunca yapılan tüm gece çekimlerini zorlaştırabilecek her şeyin mükemmel olmasını sağladı.

Savaş, şimdiye kadarki en uzun ardışık savaş dizisi olmasının yanı sıra, 1. bölümden bu yana en çok sayıda Game of Thrones ana karakterini bir araya getiriyor ve bu da diziyi daha heyecan verici hale getiriyor. Sophie Turner da bir bölümün 90 dakika sürdüğünü ve bunun bir TV şovu için inanılmaz olduğunu söyledi.

Sapochnik, seyircinin “savaş yorgunluğunu” belirlemek için okuduğu, Helm’ın Derin sahnesindeki savaştan ilham aldı.


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

66
66 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)