Genel

Netflix, ‘Stranger Things’ Yıldızı Millie Bobby Brown İle Yeni Bir Proje Başlattı !

1 dk. Okuma Süresi


Stranger Things yıldızı Millie Bobby Brown ve kız kardeşi Paige Brown, Netflix'te yeni bir proje yürütüyor. Netflix, bugün kızkardeşlerin yazdığı orijinal bir hikayeye dayanan bir uzun metraj filmi olan A Time Lost'u geliştirdiğini duyurdu. Hikaye, kızlardan birine kanser teşhisi konduğunda bununla savaşan iki Long Island ailesi arasındaki kan davası ile ilgili.

Millie Bobby Brown ve Paige Brown; “Netflix'e, bize ve yıllarca yazıp geliştirmek için harcadığımız bu güzel hikayeye duydukları güven için çok müteşekkiriz. Bu, arkadaşlık, aile ve dünya sizi bastırıyormuş gibi hissettiğinde engellerin üstesinden gelmekle ilgili." dediler.

Brown, 2016'da ilk kez piyasaya çıktığından beri Netflix dizisi Stranger Things'de Eleven'i oynadı. Gösteri 15 yaşındaki İngiliz aktris Primetime Emmy adaylığı ve bazı büyük ekran oyunculuk fırsatları kazandı. 2019'da Godzilla: Canavarlar Kralı'nda oynadı.

eleven 1 - Netflix, 'Stranger Things' Yıldızı Millie Bobby Brown İle Yeni Bir Proje Başlattı ! -


Bize puan verebilir yada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz !

90
90 puan
nuni

İçerik Formatları
Kişilik Testi
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Buradan bir yada birkaç sorulur anketler oluşturabilirsiniz.
Haber & Hikaye
Bu formatı kullanarak düz metinler, hikayeler, makaleler ve haberlerinizi kolaylıkla oluşturup paylaşabilirsiniz.
Top List
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (1 - 2 - 3)
Ters Liste
Bu formatı kullanarak top list, ürün listesi gibi bir çok ters liste oluşturup kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz. (3 - 2 - 1)